Muňa-muňa

Muňa-muňa je bylinka rostoucí v Andách ve výškách kolem 3,5 tis. metrů nad mořem. Poprvé byla popsána v 17. století španělskými kronikáři.

Muňa-muňa při nevyvážené stravě pro lepší trávení

Použití:
zlepšuje a podporuje trávení
při zažívacích obtížích (zácpa, koliky)
nadýmání, plynatost
posiluje organizmus
při bolestech žaludku, břicha
povzbuzuje zažívací systém
zdraví posilující prostředek
k celkové očistě organizmu
vhodný k očistě v bylinných kůrách
přírodní "antibiotikum"
povzbuzuje boj organizmu proti infekcím
při zánětech dýchacích cest (bakteriálních)
povzbuzuje dýchací systém
infekce močových cest
podpora močového ústrojí
proti svalovým křečím
při bolestech svalů
při revmatických bolestech

UPOZORNĚNÍ:

! Účinky zde uvedené není možné brát jako 100% funkční léčbu různých onemocnění a to ani v případě, že je v popisu toto onemocnění uvedeno! Není možné zanedbávat rady lékaře. Uvedené informace o účincích jsou čerpány ze starých herbářů, odborných publikací a v neposlední řadě se opírají o přímé zkušenosti uživatelů, se kterými jsem v kontaktu (včetně mě samotné).

! Přírodní produkty všeobecně pojato neslouží k léčbě akutních onemocnění, jako jsou například infekční onemocnění (bakteriálního nebo virového původu). Mohou však pomoci při jejich prevenci, mohou se použít jako podpůrná léčba při léčbě klasické nebo na tzv. doléčení.

! Přírodní produkty všeobecně pojato neslouží k léčbě závažných chronických onemocnění, kdy by vysazení klasických léků vedlo ke zhoršení zdravotního stavu nebo ke smrti pacienta (například cukrovka, roztroušená skleróza a mnoho jiných). Mohou však pomoci při jejich prevenci, mohou se použít jako podpůrná léčba při léčbě klasické.

! Přírodní produkty všeobecně pojato neslouží k léčbě těžkých úrazů. Mohou se však používat jako podpůrná léčba k posílení těla, pro regeneraci a zhojení.