Grepavit – extrakt z grepových jadérek

Extrakt z grepových jadérek je nedávno objevený přírodní léčivý prostředek. Má výraznou, velmi hořkou chuť a dá se používat i jako přísada do kosmetických přípravků. Grepová jadérka obsahují vitamín C, kyselinu listovou, železo, draslík a vápník. Nejvýznamnější složkou jsou zejména vysoce účinné bioflavonoidy, které mají antimikrobiální účinky.

Bioflavonoidy pomáhají při infekcích a zánětech vyvolaných přemnožením bakterií, kvasinek, plísní, virů, prvoků a parazitů na pokožce a zvláště na sliznicích žaludku, tenkého a tlustého střeva, močových a pohlavních orgánů

Díky vitamínu C Grepavit posiluje naši imunitu. Má protizánětlivé účinky, brání v množení bakteriím, virům a plísním. Je vynikající přírodní antibiotikum při chřipkách a vnitřních zánětech a neničí střevní mikroflóru.

Je velice účinný proti následujícím běžným bakteriím: Salmonella typhi a Shigella dysenterie (způsobují průjmová střevní onemocnění), Escherichia coli a Klebsiella pneumonie (způsobují infekce močových cest), Legionella pneumophila (způsobuje infekční onemocnění respiračního traktu), Clostridium tetani (způsobuje tetanus), je vynikající při léčbě gynekologických infekcí, způsobených kvasinkou Candida albicans.

Jako jeden z mála prostředků ničí zlatého stafylokoka (Staphylococcus aureus), který způsobuje těžké a někdy i smrtelné záněty. Současná antibiotika na tohoto stafylokoka neúčinkují.

Jako podpůrná léčba se může použít i při HIV, popřípadě AIDS. Tyto nemoci neléčí, ale je účinný proti jiným infekcím, které tyto nemocné napadají, a vzhledem k jejich oslabené imunitě často způsobují jejich smrt.

Grepavit působí i jako přírodní konzervant. Může se použít k omytí ovoce, zeleniny a desinfekci kuchyňských nástrojů. V přírodě lze extrakt z grepových jadérek použít k ošetření hygienicky neprozkoumané vody.

Extrakt z grepových jadérek pomáhá při oslabené imunitě a častých infekcích močových cest, nosohltanu a průdušek. Je vhodný při gynekologických problémech - zánětech pochvy, svědění, výtocích a cystách.

Je vhodný také při narušené střevní mikroflóře, ochraně žaludeční sliznice, tenkého a tlustého střeva, oslabené činnosti jater a žlučníku, žaludečních a střevních potížích - průjem, zácpa, nadýmání, svědění konečníku.

Dále se používá při cévních potížích - oslabená cévní stěna, praskání žilek, křečové žíly, záněty žil, trombózy, při tvoření modřin a hemoroidů. Pomáhá při alergiích, astmatu, snižování hladiny cholesterolu v krvi a při hojení ran a jizev.

Grepavit je možné používat zevně i vnitřně, ve většině případů však nepoužíváme koncentrát, ale kapeme několik kapek do vody.


VNĚJŠÍ UŽITÍ:

Bradavice, kuří oka, štípnutí hmyzem, klíšťata, nehtové plísně, záněty nehtového lůžka - 2x denně potírat neředěným olejem.

Opary, koutky, nežity, nehojící se rány, ekzémy, lupenka, kožní plísně - rozmíchat 5 - 10 kapek v 50ml oleje a potírat 2x denně.

Záněty dásní, afty, bolest v krku, rýma, záněty vedlejších nosních dutin a kvasinkové infekce úst - 2 kapky do 50 ml vody k výplachům, kloktání a kapání do nosu a uší. Současně užívat vnitřně 3x denně 3 kapky oleje.

Vaginální výplachy - 1 až 2x denně 3 kapky do 250ml vody po dobu nejméně 7 - 10 dnů se současným užíváním vnitřně 3x denně 3 a více kapek.


ÚČINNÉ LÁTKY V GREPAVITU:

vitamín C
kyselina listová
železo, draslík, vápník
bioflavonoidy, které mají antimikrobiální, antivirové a protiplísňové účinky, např. hesperidin, rutin, quercetin, campherol, apigenin, naringenin a další
steroly
tokoferoly
limonoidy

!Přípravek není vhodný pro děti, těhotné a kojící ženy!


UPOZORNĚNÍ:

! Účinky zde uvedené není možné brát jako 100% funkční léčbu různých onemocnění a to ani v případě, že je v popisu toto onemocnění uvedeno! Není možné zanedbávat rady lékaře. Uvedené informace o účincích jsou čerpány ze starých herbářů, odborných publikací a v neposlední řadě se opírají o přímé zkušenosti uživatelů.

! Přírodní produkty všeobecně pojato neslouží k léčbě akutních onemocnění, jako jsou například infekční onemocnění (bakteriálního nebo virového původu). Mohou však pomoci při jejich prevenci, mohou se použít jako podpůrná léčba při léčbě klasické nebo na tzv. doléčení.

! Přírodní produkty všeobecně pojato neslouží k léčbě závažných chronických onemocnění, kdy by vysazení klasických léků vedlo ke zhoršení zdravotního stavu nebo ke smrti pacienta (například cukrovka, roztroušená skleróza a mnoho jiných). Mohou však pomoci při jejich prevenci, mohou se použít jako podpůrná léčba při léčbě klasické.

! Přírodní produkty všeobecně pojato neslouží k léčbě těžkých úrazů. Mohou se však používat jako podpůrná léčba k posílení těla, pro regeneraci a zhojení.