Petrželový olej

! Osobně doporučuji při problémech s moč. měchýřem a ledvinami. V 98% případů pomohl.

Mám vrozený reflux na obou močovodech, operace jednoho z nich proběhla v mých osmi letech, další záněty pokračovaly nadále. První hospitalizaci (pokaždé spojenou s cystoskopií, která v té době byla NESKUTEČNĚ bolestivá) si pamatuji ještě před třetím rokem svého života.

Od další operace mne zachránila paní léčitelka se svými bylinkami. Nadále jsem pod kontrolou pana doktora nefrologa dvakrát ročně. Při jakýchkoliv problémech beru petrželový olej a jak píši výše, v 98% případů zabere (jen jednou to potřebovalo něco silnějšího - mé "oblíbené" Furantoin a Biseptol). Pan doktor je skvělý, a když ví, že mi olej pomáhá, dál to neřeší. Není proti alternativnímu léčení.

Olej lisovaný za studena ze semen petržele.
Olej z petrželového semene vyniká svojí zcela specifickou chutí. Známé aroma petrželové natě je v oleji lisovaném ze semene obsaženo. Tím dává celkově vyniknout velmi osobité chuti oleje.Olej ze semene petržele je vynikajícím olejem, který příznivě ovlivňuje veškeré trávící a zažívací orgány.

Obecně zlepšuje chuť k jídlu. Zejména je pak jeho účinek velmi pozitivní při onemocněních ledvin a močových cest. Velmi dobře se také osvědčuje dlouhodobější užívání petrželového oleje při nepříjemném unikání moči.Obsahuje větší množství prvku Fe - železa a tím velmi příznivě ovlivňuje tvorbu krve. Pomáhá zlepšovat onemocnění zraku, zejména šeroslepost.

Užívání petrželového oleje celkově podporuje tělesnou vitalitu a životní optimismus.


UPOZORNĚNÍ:

! Účinky zde uvedené není možné brát jako 100% funkční léčbu různých onemocnění a to ani v případě, že je v popisu toto onemocnění uvedeno! Není možné zanedbávat rady lékaře. Uvedené informace o účincích jsou čerpány ze starých herbářů, odborných publikací a v neposlední řadě se opírají o přímé zkušenosti uživatelů, se kterými jsem v kontaktu (včetně mě samotné).

! Přírodní produkty všeobecně pojato neslouží k léčbě akutních onemocnění, jako jsou například infekční onemocnění (bakteriálního nebo virového původu). Mohou však pomoci při jejich prevenci, mohou se použít jako podpůrná léčba při léčbě klasické nebo na tzv. doléčení.

! Přírodní produkty všeobecně pojato neslouží k léčbě závažných chronických onemocnění, kdy by vysazení klasických léků vedlo ke zhoršení zdravotního stavu nebo ke smrti pacienta (například cukrovka, roztroušená skleróza a mnoho jiných). Mohou však pomoci při jejich prevenci, mohou se použít jako podpůrná léčba při léčbě klasické.

! Přírodní produkty všeobecně pojato neslouží k léčbě těžkých úrazů. Mohou se však používat jako podpůrná léčba k posílení těla, pro regeneraci a zhojení.