Olej z pšeničných klíčků

Olej lisovaný za studena z klíčků pšenice.
Pozitivně ovlivňuje mozek a nervový systém. Pravidelným používáním dodává tělu energii a vytrvalost. Je jedním z nejbohatších přirozených zdrojů vitaminu D, E, přírodní antioxidant, ochraňuje srdce, buňky a cévy. Zpomaluje proces stárnutí a podporuje celkovou regeneraci organismu. Vyčnívá ze všech rostlinných olejů díky vysokému obsahu tokoferolů a sterolů. Podíl esenciálních mastných kyselin je 50 - 70 %. Má blahodárné účinky na zažívání, proto je vhodný pro děti. Má výtečný léčebný efekt na suchou a odlupující se pokožku - vyhlazuje a omlazuje. Je velmi důležitý pro péči o kůži a masírování kloubů a páteře. Je to potravina s léčebným účinkem. Má příjemnou obilnou chuť.

UPOZORNĚNÍ:

! Účinky zde uvedené není možné brát jako 100% funkční léčbu různých onemocnění a to ani v případě, že je v popisu toto onemocnění uvedeno! Není možné zanedbávat rady lékaře. Uvedené informace o účincích jsou čerpány ze starých herbářů, odborných publikací a v neposlední řadě se opírají o přímé zkušenosti uživatelů, se kterými jsem v kontaktu (včetně mě samotné).

! Přírodní produkty všeobecně pojato neslouží k léčbě akutních onemocnění, jako jsou například infekční onemocnění (bakteriálního nebo virového původu). Mohou však pomoci při jejich prevenci, mohou se použít jako podpůrná léčba při léčbě klasické nebo na tzv. doléčení.

! Přírodní produkty všeobecně pojato neslouží k léčbě závažných chronických onemocnění, kdy by vysazení klasických léků vedlo ke zhoršení zdravotního stavu nebo ke smrti pacienta (například cukrovka, roztroušená skleróza a mnoho jiných). Mohou však pomoci při jejich prevenci, mohou se použít jako podpůrná léčba při léčbě klasické.

! Přírodní produkty všeobecně pojato neslouží k léčbě těžkých úrazů. Mohou se však používat jako podpůrná léčba k posílení těla, pro regeneraci a zhojení.