Malinový olej

Olej lisovaný za studena ze semen malin.
Vzácný rostlinný olej s mimořádně vysokým obsahem omega 3 a omega 6 mastných kyselin, celkově obsahuje až 83 % esenciálních mastných kyselin, hodící se především ke vnějšímu užití. Zabezpečí ochranu vaší pokožky po celý den. Přináší úlevu citlivé a načervenalé pokožce, pomáhá při ekzémech, vyrážkách, lupence a jiných kožních problémech. Po aplikaci vytváří bariéru lipidů poskytující ochranu pokožky a zajišťuje tak udržení optimální vlhkosti pokožky. Má výborné antioxidační a protizánětlivé účinky. Bohatý na vitamín E ve formě alfa-tokoferolu E307 a gama-tokoferolu E308, což jsou důležité antioxidanty, díky nimž zabraňuje stárnutí pokožky, zneškodňuje volné radikály a zvyšuje imunitu u starších osob. Kromě toho obsahuje i vitamín A. V nemalé míře pak poskytuje i ochranu před UV-A a UV-B zářením. Rychle se vstřebává do pokožky, je velmi lehký a nezanechává pocit mastnoty.

Při vyplachování dutiny ústní napomáháte prevenci proti zánětu dásní.

POZOR:
Malinový olej nenahrazuje ochranné krémy s vysokým UV faktorem!

UPOZORNĚNÍ:

! Účinky zde uvedené není možné brát jako 100% funkční léčbu různých onemocnění a to ani v případě, že je v popisu toto onemocnění uvedeno! Není možné zanedbávat rady lékaře. Uvedené informace o účincích jsou čerpány ze starých herbářů, odborných publikací a v neposlední řadě se opírají o přímé zkušenosti uživatelů, se kterými jsem v kontaktu (včetně mě samotné).

! Přírodní produkty všeobecně pojato neslouží k léčbě akutních onemocnění, jako jsou například infekční onemocnění (bakteriálního nebo virového původu). Mohou však pomoci při jejich prevenci, mohou se použít jako podpůrná léčba při léčbě klasické nebo na tzv. doléčení.

! Přírodní produkty všeobecně pojato neslouží k léčbě závažných chronických onemocnění, kdy by vysazení klasických léků vedlo ke zhoršení zdravotního stavu nebo ke smrti pacienta (například cukrovka, roztroušená skleróza a mnoho jiných). Mohou však pomoci při jejich prevenci, mohou se použít jako podpůrná léčba při léčbě klasické.

! Přírodní produkty všeobecně pojato neslouží k léčbě těžkých úrazů. Mohou se však používat jako podpůrná léčba k posílení těla, pro regeneraci a zhojení.