Caigua

Caigua je bylina dorůstající až 5 metrů, rostoucí na teplých a vlhkých stanovištích Peru ve výškách 500-2500 metrů nad mořem.

Caigua rozpouští tuky a redukuje celulitidu

Použití:
problémy oběhového systému, skleróza, infarkt
snižování nadváhy
pomáhá překonávat civilizační zátěž
redukuje vliv špatných stravovacích návyků
regulace hladiny tuků
přírodní regulátor metabolizmu tuků
rozpouští tuky, redukuje celulitidu
snižuje hladinu krevních tuků
snižuje hladinu krevního cukru
snižování vysokého krevního tlaku
snižování škodlivých vlivů nadváhy
zajišťuje živiny pro podporu metabolických funkcí
antioxidant, zpomaluje stárnutí buněk

UPOZORNĚNÍ:

! Účinky zde uvedené není možné brát jako 100% funkční léčbu různých onemocnění a to ani v případě, že je v popisu toto onemocnění uvedeno! Není možné zanedbávat rady lékaře. Uvedené informace o účincích jsou čerpány ze starých herbářů, odborných publikací a v neposlední řadě se opírají o přímé zkušenosti uživatelů, se kterými jsem v kontaktu (včetně mě samotné).

! Přírodní produkty všeobecně pojato neslouží k léčbě akutních onemocnění, jako jsou například infekční onemocnění (bakteriálního nebo virového původu). Mohou však pomoci při jejich prevenci, mohou se použít jako podpůrná léčba při léčbě klasické nebo na tzv. doléčení.

! Přírodní produkty všeobecně pojato neslouží k léčbě závažných chronických onemocnění, kdy by vysazení klasických léků vedlo ke zhoršení zdravotního stavu nebo ke smrti pacienta (například cukrovka, roztroušená skleróza a mnoho jiných). Mohou však pomoci při jejich prevenci, mohou se použít jako podpůrná léčba při léčbě klasické.

! Přírodní produkty všeobecně pojato neslouží k léčbě těžkých úrazů. Mohou se však používat jako podpůrná léčba k posílení těla, pro regeneraci a zhojení.